Preskočiť na obsah
Róbert Konečný

Priemyselná výroba

Róbert Konečný

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Nemčiňany
Od roku
2010
IČO
45 610 525

Róbert Konečný

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
951 81 Nemčiňany
Na trhu od
2. júna 2010
IČO
45 610 525
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

16
rokov na trhu
2010
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Róbert Konečný

Róbert Konečný – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Nemčiňany. Podniká od 2. júna 2010.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba jednoduchých výrobkov z kovu.

Základné údaje

Obchodné meno
Róbert Konečný
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
45 610 525
Dátum vzniku
2. júna 2010
Miesto podnikania
951 81 Nemčiňany
Živnostenský register
Okresný úrad Nitra, vložka č. 430-38014
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Róbert Konečný zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Róbert Konečný?

Miesto podnikania je v obci 951 81 Nemčiňany.

Čím sa Róbert Konečný zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba jednoduchých výrobkov z kovu.

Aké je IČO – Róbert Konečný?

IČO je 45 610 525.

Odkedy podniká Róbert Konečný?

Podnikanie začalo 2. júna 2010. Na trhu pôsobí 16 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Róbert Konečný podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese robert-konecny.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.